Daruj správně 1000Kč

Daruj správně 1000Kč

Každý už někdy daroval nebo byl osloven neziskovou organizací. Co všichni někdy řešíme je to, aby peníze, věci nebo čas, které darujeme na dobrou věc, skutečně putovaly tam, kam mají.

darujspravne.cz je jediný a unikátní projekt svého druhu v České republice. Ambicí Fóra dárců je každému poskytnout návod, jak se stát dobrým a odpovědným dárcem. Projekt darujspravne.cz prověřuje a doporučuje projekty s veřejnou sbírkou klíčových neziskových organizací a je jedinečný v tom, že od vás nechce peníze, ale přináší vám možnost vybrat si a přináší jistotu, že darujete správně. Pokud si tedy vyberete z organizací se značkou darujspravne.cz, nemůžete udělat chybu.

Fórum dárců je jediné celorepublikové sdružení zastřešující dárce v České republice. Na budování dárcovství pracuje Fórum dárců úspěšně již přes 13 let. Mezi naše projekty patří například DMS – Dárcovská SMS, jejímž prostřednictvím přispěli dárci více než 300 milionů korun. Pod Fórem dárců pracuje Asociace nadací a Asociace nadačních fondů.

 

(30% dotace Cart4Future)

 

 

700b

© 2010-2017 Cart4Future s.r.o.