O nás

Cart4Future je Česká společnost, která se na území celé České a Slovenské republiky zabývá sběrem, výkupem a ekologickou recyklací použitých inkoustových cartridgí a laserových tonerů z tiskáren.

Pomocí sběrných boxů se snažíme zjednodušit podmínky recyklace nových druhů odpadů. Víme totiž, že mnoho lidí od recyklace odrazuje právě složitost a nedostupnost sběrných míst. 

Program sběru a následné recyklace je určen široké veřejnosti. Může se do něj zapojit každý, ať už se jedná o školy, školky, úřady, obchody, kanceláře nebo jednotlivce.

Od února 2014 jsme navázali spolupráci s recyklačním programem Recyklohraní aneb ukliďme si svět a od roku 2015 na Slovensku spolupracujeme s obdobným programem Recyklohry. Jejich cílem je prohloubit znalosti žáků MŠ,ZŠ i SŠ v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem.

Pevně věříme, že stejně jako mnoho jiných firem a organizací, se i Vy zapojíte do našeho sběrného programu a kromě dobrého pocitu z pomoci ochrany životnímu prostředí získáte i bonusové body, za které si vyberete dárky z našeho katalogu odměn.

© 2010 Cart4Future s.r.o.